• Hürriyet Bulvarı No:1 Beylikdüzü
  • info@nida.net.tr

Evde İnternet Keyfi Nidanet ile

₺129 'den Başlayan Fiyatlarla

Nidanet ile sadece hızlı internetin değil, kotasız ve taahhütsüz internetin de tadını çıkarabilirsiniz.  Hemen evde internet başvurusu için altyapınızı sorgulayabilir, abone olabilirsiniz.

Neden Evde İnternet Paketi ?

Limitsiz ev interneti artık olmazsa olmazlarımız arasında. Çünkü artık iletişimin temelinde özgür internet var! Tüm sosyal medya araçları, online içerik platformları (Netflix, Disney + , Amazon, BluTV, GAİN vb.) hayatlarımızın bir parçası haline geldi. Yani evde kullanabileceğiniz ve birden fazla cihazdan kolayca bağlanabileceğiniz limitsiz internet bağlantısı şart. Üstelik mobil internet, düşük kotaları ve kota aşım ücretleri ile bu özgürlüğü size yaşatmaya yetmeyebilir. Bu ihtiyacı karşılamanın en uygun ve en verimli yolu ise tabii ki hızlı, kotasız ve sınırsız internet!

Hız, Taahhütsüz ve Kotasızlık Özgürlüğüyle Birleşiyor
Evde internet hizmeti almak istediğiniz zaman, karşınıza kafa karışıklığı yaratan evde internet paketleri çıkabilir. Uzun bir araştırma ve düşünme süresi sonunda evde internet başvurusu yaptınız, ancak satın aldığınız hizmetten memnun kalmadınız. Bu durumda canınızı sıkan taahhütler yüzünden uzunca bir süre bu hizmetler için fatura ödemek durumunda kalabilirsiniz.

Nidanet olarak, her eve internet hedefiyle; hızlı, taahhütsüz, kotasız internet özgürlüğünü sizlere sunduk! Evde internet kampanyaları araştırması yaparken kafanızın karışmasını istemedik, Nidanet’in farklı paket seçeneklerine taahhütsüz internet kolaylığını ekledik. Üstelik altyapınız ne kadar hız sağlıyorsa fazla para ödemeden altyapınız kadar fiyattan size o hızı alabilme avantajı da sizinle! Hemen internet altyapı sorgulama yapabilirsiniz.

 

Evinizdeki İnternetiniz Nasıl Olmalı?

NidaNet’te sizi en hızlı internet deneyimlerinden biri bekliyor. Çünkü her ay artan veri ihtiyacınızı, 50-75 veya 100 GB kotası olan ve kotası bittikten sonra duran bir internet hizmetiyle karşılamanız imkânsız. Türkiye’de aylık veri ortalama kullanımı 300 GB. Siz de internet üzerinden bir şeyler izleyen, oyun oynayan, yüklü dosyalar alıp gönderen bir kullanıcıysanız, ortalamanın çok üzerinde bir internet hizmeti kullanıyorsunuz ve en uygun ev interneti arayışındasınız demektir. Evimizde kullandığımız birçok cihaz için internet bağlantısına ihtiyaç duyabileceğinizi de düşünürsek, kotasız bir internet sizin için olmazsa olmaz. Evinizdeki internetin kaç Mbps olduğunu öğrenmek için hız ve ping testi yapabilirsiniz.

En uygun ev internet tarifeleri olduğuna ikna etme noktasında, kotasız ve sınırsız kelimelerini artık herkes kullanıyor. Peki, Nidanet’teki kotasız ve sınırsız kavramlarının tam içeriği nedir?

Kotasız ve sınırsız kelimeleri ne anlama geliyorsa aslında size onu sunuyoruz. Nidanet abonesiyseniz, “Bu ay çok internet kullandınız, hızınızı düşürüyoruz!” gibi bir durumla asla karşılaşmazsınız. Haydi, en iyi ev internet paketleri nerede diye artık aramayın, Nidanet’e gelin!

Nidanet Evde İnternet Paketi

 

Uygun Fiyatlı Ev İnterneti

 

Taahhütsüz Ev İnterneti

Sıkça Sorulan Sorular

Aklınıza takılan bir soru var mıdır ?

Nidanet olarak evlere internet hizmetini hem kendi altyapımız hem de Türk Telekom altyapısı üzerinden veriyoruz. Bu yöntemle evlere Fiber, VDSL ve ADSL hızlarında internet hizmeti ulaştırıyoruz. Kendi altyapımız olmayan bölgelerde ise Türk Telekom altyapısı üzerinden eve fiber internet hizmeti veriyoruz. Nidanet olarak, her eve internet hedefiyle bakır telefon şebekesi olan her yerde, Türkiye’nin 81 ilinde, tüm ilçe, kasaba, köylerde hizmet verebiliyoruz. Yani internet hizmetimiz sadece bir bölge ile sınırlı değil. Üstelik bir hizmet aldıktan sonra çoğunlukla bir geliştirme ile karşılaşmazsınız. Nasıl bir hizmete taahhüt verdiyseniz taahhüt sonuna kadar aynı hizmeti almaya çalışırsınız. Ancak biz var olan hizmetimizi sürekli geliştirme halindeyiz. Evde limitsiz internet fiyatları karşılaştırması yaparken hızdan taviz vermemenizi öneriyoruz. Çünkü evde limitsiz internet paketleri fiber gücünde yaşanınca güzel!

Eve fiber internet bağlatmak sizi hıza kavuşturur. Fakat altyapınız ne olursa olsun, internetinizin performansını arttırmak için yapmanız gerekenler vardır. Ev internetinizden en iyi verimi almanız için evdeki kabloların eksik ya da eskimiş olmaması gerekiyor. Ev içerisinde bağlantılar tam olarak yapılsa bile bu eski kablolar yüzünden sağlıklı sinyal alamadığından performans sorunları yaşayabilirsiniz. Bu yüzden ev içerisindeki tesisatın bina girişinden, modeme kadar olan kalitesi, ev internetinizden iyi performans almanız için çok önemli. Ayrıca kullandığınız modem ve kablosuz cihazların kalitesi ve güncelliği de hızı etkileyebilecek diğer faktörler arasında yer alıyor. Tüm tesisatınız yenilendikten sonra büyük ihtimal internet hızlarınızda ve verimliliğinizde büyük değişimler olacaktır. Tüm bunlar sonucunda evde sınırsız internet keyfini yaşayabilirsiniz.

Ev interneti kullandığınızda, kablosuz modem kullanıyor ve cihazlarınızı kablosuz olarak internete bağlıyorsanız, kablosuz sinyal evin her noktasına eşit düzeyde ve güçlü ulaşmadığı için bağlantı sorunları yaşayabilirsiniz. Bu sorunun ev internet hizmetiniz ile ilgisi yok. Tamamen ev içerisindeki bir sorun. Peki bu durumu yaşıyorsanız neler yapabilirsiniz?

1.Modemi evin tam ortasına kurun Modemi evin bir ucunda tutmak yerine evin tam ortasına kurun, böylece arka odada sinyal çekmeme sorununu çözme şansınız olabilir.

2.Sinyal tekrar edici kullanın piyasada ev içerisindeki modem sinyalini alıp tekrar eden ve böylece evin arka odalarına ulaştıran sinyal çoklayıcı cihazlar satılıyor.

3.Kablosuz internetinizi duvar veya katlardan etkilenmeden yüksek kalitede kullanmanız için mesh cihazlardan da yararlanabilirsiniz. Mesh cihazı ya da diğer ismiyle mesh modem ile daha geniş bir kapsama alnına sahip olabilir, evinizin neresinde olursanız olun kesintisiz internetin tadını çıkarabilirsiniz.

Evinizde internet kullanırken yukarıda bahsettiğimiz adımları izledikten sonra hala tam istediğiniz performansı alamıyorsanız en mantıklı yöntem bilgisayarınızda kablolu bağlantıya geçmektir. Günümüzde hala en verimli bağlantıları ne yazık ki kablolar sağlıyor. Özellikle akşam saatlerinde tüm kullanıcıların interneti kullanması ile beraber internet hızlarında düşüş yaşanabiliyor. Ayrıca ev içerisinde eğer çok fazla cihaz kablosuz olarak internete bağlanıyorsa yine aynı şekilde performans düşüşleri yaşanabiliyor. Bunların en güzel çözümü Ethernet kablosu yardımı ile modemden bilgisayarınıza bir kablo çekmek olacaktır.