• Hürriyet Bulvarı No:1 Beylikdüzü
  • info@nida.net.tr
100 MBPS’e Kadar Hızlı, Kotasız,

Taahhütsüz
İnternet

Hızlı internetimizi taahhütsüz kullanmak ister misiniz?
Evet,
taahhüt çoğu zaman can sıkıcı olabiliyor.
Bu
 sayede hem taahhütsüz hem de sınırsız internet anlayışı ile hizmet veriyoruz ! Taahhütsüz internet sayesinde NidaNet’i deneyimleyebilir, memnun kalmazsanız anında iptal edebilirsiniz. Tüm kullanıcılarımız bundan faydalanabilir.

Evde internet hizmeti almak istediğiniz zaman karşınıza birçok seçenek çıkar. Bu nedenle kafa karışıklığı yaratan pek çok kavram ve paket arasında seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. İhtiyacınızı hangisi karşılayacak? Ne kadar hız alacaksınız? Bu cevapları almak için bu hizmetleri satın almak durumunda olabilirsiniz. Memnun kalmasanız bile uzun süren taahhütler yüzünden hizmetleri iptal edemeyebilirsiniz.

NidaNet, İnternet Paketi’ni tasarlarken tam da bu sorunlardan yola çıktık. “Kendi evimizde nasıl bir internet hizmeti almalıyız” diye kendimize sorduk, sonunda taahhütsüz, kotasız internet özgürlüğünü sizlere sunduk! Taahhütsüz internet paketleri için kafanızın karışmasını istemedik, NidaNet’in internet paketlerine taahhütsüz ev interneti kolaylığını ekledik. Üstelik altyapınız ne kadar hız sağlıyorsa aynı fiyattan size o hızı sunmaya karar verdik!

Taahhütsüz İnternet ile Özgürlük !

Bir hizmeti denemenin ve memnun kaldığınız sürece kullanmanın hakkınız olduğunu biliyoruz. Bu nedenle kullanmak istediğiniz süre boyunca taahhütsüz ev interneti hizmeti sunuyoruz.

İstemediğiniz Durumlara Tahammül Etmeyin !

Eğer taahhüt verdiyseniz, memnun kalmasanız dahi aboneliğe devam etmeniz gerekebilir. Ancak taahhütsüz bir hizmette sebep göstermeden aboneliğinizi anında sonlandırabilirsiniz.

Cayma Bedeli Yok !

Memnun olmadığınız hizmeti iptal ettirmek istediğinizde cayma bedeli ile karşılaşırsınız. Taahhütsüz internet, sizi cayma bedeli sorumluluğundan kurtarır.

Taahhütsüz özgür iletişim paketinde neler var?

Kota yok​!

NidaNet’te kota yok, hiçbir zaman hızınızı düşürmeyen gerçek sınırsız ve kotasız internet deneyimi var. Kotam bitecek derdi yaşamadan, sınırsızca internette takılırsınız.

Yüksek hız!

NidaNet’te hız sınırlarını biz koymuyoruz. Size sağlayabileceğimiz maksimum hızı altyapı durumunuz belirliyor.

Taahhüt yok !

İstediğiniz zaman vazgeçme özgürlüğü var. Hizmetinizi mecbur olduğunuz için değil, memnun olduğunuz sürece kullanırsınız.

Taahhütsüz fiber internet, ADSL ya da VDSL… Hangi altyapıda, ne kadar hız alacağınızı öğrenebilirsiniz. İnternet altyapı sorgulamak ve abone olmak için alttaki butonlara tıklayabilirsiniz.

Diğer Operatörde Taahhütünüz mü Var?

NidaNet’te taahhütsüz internet deneyimi yaşamak istiyorsunuz fakat hala diğer operatörde taahhüdünüz varsa, TAAHHÜTSAYAR‘a bitiş tarihinizi girin. Taahhüdünüzü sizin yerinize biz sayalım! Taahhüt bitiş tarihi yaklaştığında, sizi taahhütsüz sınırsız internet ile tanıştıralım.

Sıkça Sorulan Sorular

Kontratsız internet taahhhütsüz internetle aynı anlama gelir. Yani bu soruyu, taahhütsüz internet ne demek? olarak da sorabiliriz. Kontratsız internet yani taahhütsüz internet, süre sınırlaması olmadan internet hizmetini alabilme durumuna denir. Taahhütsüz internet paketleri sayesinde istendiği zaman başka bir pakete geçilebilir, abonelik iptali yapılabilir ya da internet sağlayıcı değiştirilebilir. Bunun için internet sağlayıcısına herhangi bir taahhütte bulunulmaz, dolayısıyla cayma bedeli ödenmez. İnternet dünyasının özgür seçeneklerini sunan NidaNet, kontratsız sınırsız internetle internetinizi mecburiyetten değil memnun olduğunuz süre boyunca kullanmanıza önem verir. Taahhütsüz ev internet paketleri arayışınızda NidaNet avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Hayır, eğer bulunduğunuz yerde internet altyapısı varsa hemen en iyi taahhütsüz internet hizmeti için NidaNet’e abonelik başvurusunda bulunabilirsiniz.